BOGEN opracowuje i produkuje wysoce precyzyjne głowice magnetyczne i taśmy do systemów pomiaru długości, rotacji i kąta dla wielu zastosowań przemysłowych.

Elastyczna i wydajna technologia produkcji oferowana przez firmę BOGEN zapewnia optymalne rozwiązanie dla złożonych zadań pomiarowych i kontrolnych.

Opatentowana dynamiczna technologia BOGEN przewyższa inne pod względem precyzji i oszczędności. BOGEN produkuje taśmy z dowolnie definiowalnym wzorcem magnetycznym - jedna lub dwie ścieżki, przyrostowe lub bezwzględne.

BOGEN oferuje szeroką gamę głowic magnetycznych do różnych zastosowań. BOGEN dostosowuje i dostosowuje głowice magnetyczne z naszej różnorodnej linii produktów, tak aby pasowały dokładnie do Twoich konkretnych wymagań. Nasze głowice magnetyczne są zgodne z odpowiednimi normami krajowymi i międzynarodowymi (ISO, DIN, IATA, ABA itp.) I mogą być używane z różnymi systemami magnetycznymi.

BOGEN to uznany na świecie specjalista od głowic magnetycznych do odczytu i zapisu danych oraz magnetycznych rozwiązań pomiarowych do pomiaru położenia, obrotów i prędkości. Dzięki zmiennym, precyzyjnym urządzeniom produkcyjnym BOGEN tworzy produkty specjalnie dostosowane do wymagań klienta.

BOGEN oferuje szeroki zakres usług produkcyjnych i rozwojowych:

Pełna gama standardowych produktów
Program E2E dla rozwiązań według specyfikacji klienta
Możliwości produkcyjne od prototypu do produkcji
Krótki czas dostawy dla prototypowych ilości
Ścisłe partnerstwo rozwojowe z klientami w celu wdrażania innowacyjnych pomysłów

Taśma magnetyczna inkrementalna BOGEN

Taśma magnetyczna inkrementalna BOGEN