Uchwyty Pneumatyczne PML PAL

Wysokiej precyzji pneumatyczne systemy mocujące firmy Azaria PML PAL są bardzo elastyczne w zastosowaniu. Są one wysokiej jakości oraz mają na celu rozwiązanie problemów z mocowaniami uchwytów a także mogą być stosowane do różnego rodzaju masowej produkcji maszyn, do obróbki metali jako zwykłe narzędzia!

Wszystkie produkty standardowe o średnicach od 25 do 300 mm, standardowy skok mocowania szczęki od 0,7 do 3 mm, 2, 3 lub 4 szczęki. Produkty mogą być zaprojektowane zgodnie z wymogiem wyłączności części lub specyficznych wymagań klienta. Uchwyty pneumatyczne są najbardziej przydatne podczas mocowania nietypowych i skomplikowanych części do wykańczania operacji.

ZALETY:
1.Wysoka dokładność w porównaniu do standardowego uchwytu mocującego. Powtarzalność 1 mikrona mm lub mniej!
2.Duża łatwość w pracy całego systemu. Konfigurację można przenieść z jednej maszyny do innej bardzo łatwo i szybko.
3.Oszczędność i nieskomplikowany system pracy całego systemu. Brak potrzeby używania systemu hydraulicznego (pompa i zbiornik), oszczędność czasu i pieniędzy.
4.Wiele różnych zastosowań i aplikacji: toczenie, frezowanie, szlifowanie, pomiary, transport materiałów, pozycjonowanie, zakuwanie i inne.
5.Dostosowane do maszyn z „cienkościennymi” częściami oraz elementów wykonanych z materiałów miękkich. Ciśnienie powietrza zapobiega uszkodzeniom obrabianego detalu podczas operacji.
6.Możliwość montażu w dowolnym rodzaju oraz modelu maszyn CNC oraz konwencjonalnych.
7.Bardzo wydajny pod względem użyteczności – koszt.
8.Nasze modele uchwytów do szlifowania i membranowe są całkowicie zamknięte - zapewniają długą żywotność uchwytu i gwarantują dokładność na wiele lat bezawaryjnego działania.
9.W przypadkach potrzeby pracy z ciśnieniem hydraulicznym istnieją specjalne modele, które mogą pracować z powietrzem a także olejem, zależy to od wyboru klienta.

Uchwyty tokarskie
Uchwyty frezerskie
Uchwyty wysokoobrotowe
Uchwyty szlifierskie
Uchwyty stacjonarne
Uchwyty z prześwitem
Uchwyty membranowe
Uchwyty Material Handling

sprawdź ceny